دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

تجلیل از دکتر مسعود محمودیان استاد پیشکسوت دانشگاه علوم پزشکی ایران در اولین مراسم بزرگداشت روز پژوهش گروه های علوم پایه پزشکی دانشگاه

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۳/۱۱/۱۱ | 

ما برای آنکه «ایران»

ما برای آنکه «ایران»گوهری تابان شود

خانه خوبان شودخون دلها خورده‌ایم

رنج دوران برده‌ایم در رودخانه گذران تاریخ، انسانهای بسیاری آمده‌اند و می‌آیند اما نکونامانی که با کار خود اثری نیک و ماندگار برجامعه بشری گذاشته و می‌گذارند، نام خود را در اذهان بشریت جاودان و روحشان را در نزد حضرت حق مقرب می‌سازند.

روز 6 بهمن 1393 روزی بود که به نکوداشت یکی از این نکونامان پرداخت که در تاریخ علم و فرهنگ این مرز و بوم از نامش و البته کارش به نکویی یاد خواهد شد. در این روز که مقارن بود با اولین همایش روز پژوهش گروه‌های علوم پایه پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی ایران از استاد فاضل و فرهیخته‌ای تجلیل شد که از ابتدای تاسیس این دانشگاه نقشی ارزنده در پیشبرد اهداف آموزشی و پژوهشی آن داشته است.

شاید متن تقدیرنامه‌ای که از این استاد قرائت شد، نویسنده را در ادای حق مطلب یاری کند: « سخن را با نام و یاد خدایی آغاز می‌کنیم که تقدیر و تکریم از اصحاب علم و اندیشه را بر ما فرض نموده است و علو درجاتشان را برخود. از این رو در این جمع عزیز دانشگاهیان علوم پزشکی ایران فرصت را مغتنم شمرده، حضور استادی گرانقدر را در میان خود گرامی و محترم می‌داریم که در راه اعتلای دانش و پژوهش و بصیرت علمی نسل‌های جوان ما خاصه در دانشگاه مان، عمری را بی هیچ چشم داشتی سپری کرده و در این راه قامت خم نموده است تا فرزندان کشور عزیز اسلامی‌مان سرافرازانه بایستند. 

استاد فرهیخته و دانشمند، جناب آقای دکتر مسعود محمودیان از طرف تمامی همکاران و دوستان شما در دانشگاه علوم پزشکی ایران، سعی وافر و همت عالی تان را در راه آموزش و پژوهش در سی سال گذشته ارج نهاده و از خداوند منان برایتان اجری عظیم و طول عمری با عزت خواستاریم. به پاس یک عمر تلاش مشفقانه و خالصانه، این هدیه ناچیز را به رسم یادبود و سپاس از ما بپذیرید.»

آری سخن از استاکد امنیتی را در کادر بنویسید    
دفعات مشاهده: 222 بار   |   دفعات چاپ: 59 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر