دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

نمایشگاه دستاوردهای خانواده‌ی فناوری شریف

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۴/۸/۲۶ | 

به گزارش روابط عمومی؛ دانشگاه صنعتی شریف به عنوان برترین دانشگاه مهندسی کشور همواره مورد توجه مدیران و تصمیم‌گیران کشور بوده است و چه بسا این افراد خود یکی از اعضای وابسته به دانشگاه صنعتی شریف هستند. توجه به این موضوع از یک طرف و ایجاد یک شبکه یکپارچه از خانواده فناوری شریف و شناسایی پتانسیل‌ها و توانمندی‌های آن، می‌تواند موجب رشد و توسعه ارتباط با سازمانها و نهادهای گوناگون و اخذ پروژه‌های کلان کشور گردد.
دانشگاه صنعتی شریف قصد دارد در همین راستا و با توجه به موفقیت حاصله در نتیجه‌ی فعالیت‌های انجام شده توسط اساتید و فارغ‌التحصیلان جهت ثروت‌آفرینی و ایجاد شرکت‌های دانشی و فناور، شبکه‌ای متشکل از شرکت‌های فناور برخاسته از این دانشگاه با عنوان «خانواده فناوری شریف» ایجاد نماید تا ضمن ارائه خدمات به این شرکت‌ها، به معرفی آنها و دستاوردهایشان بپردازد.
به همین منظور و در اولین گام، «نمایشگاه دستاوردهای خانواده فناوری شریف» که توسط اعضای خانواده شریف (دانشجویان، فارغ‌التحصیلان و اساتید) شکل گرفته و یا مدیریت می‌شوند در تاریخ 26 و 27 آبان ماه 94 در محل دانشگاه برگزار خواهد شد.
با توجه به رویکردهای کلیدی دولت در جهت حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان، این نمایشگاه مورد بازدید مسئولین و متولیان توسعه فناوری و حامیان شرکت‌های دانش‌بنیان کشور قرار خواهد گرفت و فضای مناسبی جهت ارایه دستاوردهای فناورانه شرکت‌ها فراهم می‌نماید.
گفتنی‌ست؛ این نمایشگاه با هدف معرفی دستاوردهای فناوری شرکت‌های دانش بنیان و فناور برخاسته از شریف و با تاکید بر محورهای سلامت، انرژی، محیط زیست، فناوری اطلاعات، نفت و حمل و نقل برگزار خواهد گردید.

خاطرنشان می‌شود؛ علاقه مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی؛www.stfp.sharif.ir مراجعه نمایند.کد امنیتی را در کادر بنویسید    
دفعات مشاهده: 38 بار   |   دفعات چاپ: 4 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر